Svet slave, mode, lepote in arta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Prijavi se na forum o zabavi, artu, modi, lepoti, zraven tega boš pa izvedel/a še sveže novice iz sveta slavnih! .registracija je brezplačna, zato ne oklevaj!
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Dobrodošli! Forum je doživel VELIKO prenovo in spet vas vabimo da se nam pridružite

 

 Chat z gosti

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Anču.
Admin
Anču.


Število prispevkov : 340
Points : 632
Join date : 10/04/2010

Chat z gosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Chat z gosti   Chat z gosti EmptyNed Jul 11, 2010 5:09 am

Heii. ;Tukaj se lahko pogovarjate z gosti(neregistriranimi uporabniki).
;Vsi odvečni posti uporabnikov bodo izbrisani
Nazaj na vrh Go down
https://forumforfunn.slovenianforum.com
lolek
Gost




Chat z gosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ..........   Chat z gosti EmptyPet Jul 30, 2010 11:11 am

heiii. kako ste kaj?foruum je zloo zloo zloo lep, ga spremljam že od nastanka, meni sicer več se ne dovolijo prijauljat na forume ker sem že doživela pač k se je en pedofil izdajau za nekoga, ampak kot vidim ste na tem forumu usi zlo kul in upam da še bo forum aktiven čez nekaj časa ko mi bodo spet dovolili se prjauljat in se registriram takoj!
vse pohvale
Nazaj na vrh Go down
AlmostAlive
I GOT TO BE FUN
AlmostAlive


Število prispevkov : 45
Points : 53
Join date : 29/07/2010

Chat z gosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat z gosti   Chat z gosti EmptySob Jul 31, 2010 2:42 am

kva? prek foruma ti je groziu pedofil o šit ej. am js hodm na chat pa nwm kaj use delam na naetu pa sploh raj ne govorim pa mi še ni groziu in tut upam da mi ne bo hh. sam ja boga si Sad.
Nazaj na vrh Go down
lolek
Gost




Chat z gosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ..........   Chat z gosti EmptySob Jul 31, 2010 7:36 am

ja. :s
mislim ni mi tko groziu, sam pač hteu je bitna kameri, pa se slaču in to..grozno, res.!
Nazaj na vrh Go down
AlmostAlive
I GOT TO BE FUN
AlmostAlive


Število prispevkov : 45
Points : 53
Join date : 29/07/2010

Chat z gosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat z gosti   Chat z gosti EmptySob Jul 31, 2010 10:30 am

jah sam pol si mu to dala msn a ne?? sam takih je ful tko da....pač jim ne dajaš msnja pa to al pa kamero skriješ (:....
Nazaj na vrh Go down
Anču.
Admin
Anču.


Število prispevkov : 340
Points : 632
Join date : 10/04/2010

Chat z gosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat z gosti   Chat z gosti EmptySob Jul 31, 2010 12:06 pm

omg -.- bogaa eii.. ja miriam to je res, sam.me smo si tud dale msn pa to.. kua veš lahk da bi bla jaz moški pa bi lagala in te vpisala na msn pa to..
Nazaj na vrh Go down
https://forumforfunn.slovenianforum.com
AlmostAlive
I GOT TO BE FUN
AlmostAlive


Število prispevkov : 45
Points : 53
Join date : 29/07/2010

Chat z gosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat z gosti   Chat z gosti EmptyNed Avg 01, 2010 2:00 am

ja vem -.-
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Chat z gosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Chat z gosti   Chat z gosti Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Chat z gosti
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Chat o vsem

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Svet slave, mode, lepote in arta :: Pomembno :: Gostje-
Pojdi na: